PSYCHOSTAN. MOC I WARTOŚCI

Bycie autentycznym to gwarancja dobrych relacji z samą sobą i światem zewnętrznym. Dzięki temu jestem spójna w swoich działaniach. Ważny jest dla mnie rozwój osobisty, bo tylko wtedy mam gwarancję, że to, co robię dla siebie i Ciebie, jest spójne z moimi wewnętrznymi potrzebami. W rezultacie osiągnęłam poczucie szczęścia i samorealizacji. 

Psychostan to doświadczenie i wiedza, jak tego dokonać również w Twoim życiu. 

0

Rozczarowana
trzydziestka

Jesteś kobietą, która skończyła właśnie trzydzieści pięć lat. Lubisz swoje miasto, kiedy jest duże. Mniej, kiedy jest małe. Bo czujesz, że coś tracisz. Dzieci zabierają Ci większość czasu w ciągu dnia. Przestałaś zadawać sobie pytanie, czy lubisz swoją pracę. Czy nie? Tak bardzo przecież zależało Ci na tym, aby zbudować idealną i szczęśliwą rodzinę. Z wykluczeniem wszystkich mankamentów, które dostrzegałaś w domu rodzinnym.

– Miało być tak pięknie. Był przecież taki kochany, taki cudowny. Co zrobiłam, że tak się zmienił? Mam tyle pytań i żalu – dlaczego? Jestem bezradna, zmęczona, nie mam już siły dalej walczyć, starać się. Wcale się nie dziwie, że mąż się na mnie denerwuje, że czasem wpadnie w szał i mnie uderzy. Po co mu taka żona. Nie mam czasu dla niego, a dla siebie to już wcale.

0

Zaskoczona
czterdziestka

Masz jedno dziecko. Masz męża. Nie masz męża. Rozwiodłaś się. W tym roku skończyłaś czterdzieści lat, ale się nie cieszysz. Nie czujesz, żeby dorosłość wpływała na Ciebie pozytywnie. Wręcz jest na odwrót. W zasadzie dni mijają jeden za drugim, nie masz jednak czasu na to aby zastanowić się dłużej nad swoim życiem, a już bynajmniej coś w nim zmienić.

– Moja firma wciąga mnie bez reszty. Mam dosyć tej odpowiedzialności, która na mnie spada. Gdzie się podziało piękno życia. Pasja. Samorealizacja poza obowiązkami? Czuję, że życie przelatuje mi między palcami, przecież przeżyłam już prawie połowę swojego życia, a ja jestem wciąż zmęczona. Praca i stabilizacja finansowa dawała mi szczęście, ale teraz odczuwam brak czegoś ważnego w moim życiu.

0
0

Uśpiona
pięćdziesiątka

Doczekałaś się wnuka. Już tak dawno nie zmieniałaś nic w swoim życiu. Stała praca wprowadziła do Twojego życia rodzaj rutyny. Z jednej strony Ci to odpowiada, a z drugiej, powoli zaczynasz mieć tego dosyć. Żyjesz w schemacie. Wypełniasz role życiowe – matki, żony, pracownika. Każdy dzień, każdy rok, każde wakacje wyglądają podobnie.

– Pragnę czegoś więcej. Chcę być dla siebie ważna, czuć smak życia wszystkimi zmysłami. Chcę to wykrzyczeć wszystkim dookoła. Ale jest to moja tajemnica. Jestem z tym sama. Boję się tego, co powiedzą o mnie najbliżsi, boję się odrzucenia, braku akceptacji z ich strony. Rekompensuje sobie tęsknotę czytaniem książek, które przenoszą mnie w ten obcy świat. Wtedy mogę marzyć, wyobrażać sobie siebie.

Jeśli znalazłaś w opisanych przeze mnie portretach kobiet chociaż cząstkę sytuacji ze swojego życia, cząstkę siebie, daj mi znać. Byłam tam gdzie Ty, dlatego stworzyłam markę Psychostan właśnie dla takiej Kobiety jak Ty.

Pomogę Ci zmienić życie.
Dorota Augustyniak – założycielka marki Psychostan

lodka
elipsa


Znajdziesz mnie na Facebooku. Zapraszam

Znajdziesz mnie
na Facebooku. Zapraszam

umów się przez Znany Lekarz: znanylekarz.pl/dorota-augustyniak
Skontaktuj się na Skypie: @dorota-augustyniak

GABINET W ZŁOTOWIE, Stawnica 33

PSYCHOSTAN Dorota Augustyniak / All rights reserved 2019

by Siła Głosu